Kadir Gecesi Mesajları Sözleri 2023 Resimli, kısa, yeni, en güzel Kadir Gecesi mesajları

Kadir Gecesi Mesajları Sözleri 2023 Resimli, kısa, yeni, en güzel Kadir Gecesi mesajları
Yayınlama: 17.04.2023
Düzenleme: 17.04.2023 16:11
48
A+
A-

Kur’an- Kerim’in yeryüzüne indirildiği gece olan Kadir Gecesi en mübarek gecelerdendir. Ramazan Bayramı’nın habercisi, ‘Bin aydan hayırlı’ olan Kadir Gecesi’nde sevdiklerinize en güzel ve anlamlı mesajları gönderebilirsiniz. Sevvdiklerinize gönderebileceğiniz en anlamlı mesajları burada bulabilirsiniz.

Ya rab bizleri öyle güçlü ve öyle kavi kılki boynunu eğdirmediğimiz kafir başını sivazlamadigimiz mazlum kalmasın Sen dualarımızı işiten ve kabul edensin dualarımızı kabul eyle..

images-3.jpeg

En âlâ ve en kaliteli ziyafet,
Kur’an ziyafetidir.
#KadirGecesi mübarek olsun

Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

images-2.jpeg

Avuçların geri çevrilmeyeceği o günde gecemizi hakkı ile eda edebilenlerden oluruz inşallah

indir-2.jpeg

En güzel, resimli Kadir Gecesi mesajları 11 ayın sultanı Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala yeniden gündeme geldi. Bin aydan daha hayırlı olan gece olarak kabul edilen Kadir Gecesinde eller semaya açılacak, dualar edilecek ve Allah’tan mağfiret, bağışlanma dilenecek. İslam’ın kutsa kitabı Kur’an-ı Kerim’in ilk kez Cebrail tarafından Hz. Muhammed’e (s.a.v.) indirimeye başlandığı gece olarak kabul edilen by mühim geceye dikkat çekmek isteyenler; kısa, uzun, yeni, farklı, hadisli, ayetli, dualı ve resimli Kadir Gecesi mesajları ve sözlerini paylaşmaya başlandı. İşte WhatsApp, Twitter, Instagram, Facebookm ve SMS yoluyla paylaşabileceğiniz en güzel, farklı, yeni, kısa, uzun, dualı hadisli ve Resimli Kadir Gecesi mesajları…

Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

images.jpeg

Allahım bizi namazsız, rükûsuz ve secdesiz bırakma. İbadetten ve namazdan soğutma. Namazı yük olarak gösterme. Namazdan zevk almayı nasip eyle.

indir-1.jpeg

Birbirinden anlamlı dualı, hadisli Kadir Gecesi mesajları 2023 yılında araştırılıyor. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi bugün idrak ediliyor. Kadir Gecesi’nde sevdiklerinin bu anlamlı gününü kutlamak isteyen Müslümanlar, dualı ve hadisli mesajlar gönderiyor. İslam alimlerine göre bu geceyi ibadetlerle geçirmek çok hayırlıdır. Mübarek vakitlerde, günahlardan titizlikle uzak durmalı, taatları, ibadetleri ve her çeşit hayratı artırmalıdır. Bu geceyi ihya için kaza namazı kılmalı, Kur’an-ı kerim okumalı, dua, tevbe etmeli, sadaka vermeli, Müslümanları sevindirmelidir. İşte, WhatsApp ve diğer sosyal medya gruplarında paylaşabileceğiniz dualı, hadisli Kadir Gecesi mesajları sözleri!

Bin aydan daha hayırlı mübarek kadir gecenizi tebrik eder, bu gecenin feyz ve bereketinden sizlerin ve tüm İslam aleminin istifade etmesini yüce Allah’tan niyaz ederim..

images-1.jpeg

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.

indir-4.jpeg

Mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum

En ağır hastaların bile hafifledikleri, öteye geçen Mü’minlerin bir kuş hafifliğiyle geçtikleri, yoksul sofralarının gökten gelme bir bereketle birdenbire zenginleştiği bir gecedir Kadir Gecesi.

indir-3.jpeg

Duaların kabul edileceği bu gecede, gönülden el açmak dileğiyle. Cümleten Kadir Gecemiz mübarek olsun.

Kadir Gecesi mesajları 2023 – En güzel Kadir Gecesi mesajları, resimli, aileye, akrabaya, arkadaşa hadisli, ayetli, kısa, uzun, anlamlı, Kadir Gecesi

 1. “Kadir Gecesi, rahmet, mağfiret ve bereketin bol olduğu bir gecedir. Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 2. “Kadir Gecesi, affın ve merhametin doruğa çıktığı müstesna bir gecedir. Tüm günahlarınızın affedildiği bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle.”
 3. “Kadir Gecesi, kalplerin arındığı, manevi huzurun doruğa çıktığı bir gecedir. Rabbim bu gecede dualarınızı kabul etsin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 4. “Kadir Gecesi, Yüce Rabbimizin rahmetinin sonsuz olduğunu hatırladığımız bir gecedir. Tüm dualarınızın ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 5. “Kadir Gecesi, hayırlara vesile olan, duaların eksik olmadığı bir gecedir. Rabbim dualarınızı kabul etsin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 6. “Kadir Gecesi, Rabbimizin rahmetinin en bol olduğu gecedir. Tüm günahlarınızın affedildiği bu mübarek gecede hatalarınızı affettirme umuduyla dualarınızı edin. Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 7. “Kadir Gecesi, affın, merhametin ve bereketin doruğa çıktığı bir gecedir. Rabbim dualarınızı kabul etsin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 8. “Kadir Gecesi, imanın güçlendiği, duaların kabul olduğu bir gecedir. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
  1. “Kadir Gecesi, kurtuluşun ve mağfiretin müjdelendiği mübarek bir gecedir. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
  2. “Kadir Gecesi, Yüce Rabbimizin rahmetinin tecelli ettiği bir gecedir. Rabbim tüm dualarınızı kabul eylesin, Kadir Geceniz mübarek olsun.”
 9. detail-photo-fancybox-0

  Kadir Geceniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

  O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

  detail-photo-fancybox-1

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.